Zegarek damski Timex T2P171

Zegarek damski Timex T2P171

Zegarek damski Timex T2P171

Ten model damskiego Timexa przykuwa wzrok dosyć minimalistyczną acz bardzo przyjemną stylistyką. Jego okrągła koperta wykonana jest z odpornej na korozję stali szlachetnej i jej średnica wynosi 38mm. Tarcza w tym damskim zegarku jest ciemno-niebieska zaś układ indeksów jest bardzo czytelny. Dodatkowo model posiada Indiglo, czyli delikatne podświetlenie tarczy zegarka po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku, przydatne kiedy chcemy odczytać godzinę w ciemnościach. Pasek w tym czasomierzu jest wykonany ze skóry i kolorystycznie jest dopasowany do tarczy zegarka. Niestety ten model jest odporny na wodę tylko w ograniczonym zakresie. Klasa jego wodoszczelności to tylko 3ATM (WR), wytrzyma drobne zachlapania czy też kontakt z wodą przy mycia rąk lub deszczu.

Zegarek damski Timex T2P171 to klasyczny casualowy czasomierz, idealny do codziennego użytkowania. Stylistycznie nie krzykliwy i miły dla oka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolekcja klasycznych zegarków damskich Timex na pasku, Zegarki Timex i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.