Zegarek damski Timex T2P387

Zegarek damski Timex T2P387

Zegarek damski Timex T2P387

Jest to jeden z bardziej eleganckich i kunsztownych zegarków które pojawiły się niedawno w kolekcji czasomierzy marki Timex. Model T2P387 posiada okrągłą stalową kopertę zaś jego pierścień wysadzany jest stylowi kryształkami. Bransoleta jest również wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na korozję. Na czarnej tarczy zegarka także zostały osadzone kryształki które pełnią rolę indeksów godzinowych. Część tarczy wyróżnia się wpadającą w oko teksturą złożoną z małych prostokątnych belek. Wskazówki o srebrnej kolorystyce dobrze się wyróżniają na tle czarnej tarczy, toteż odczytanie aktualnej godziny nie sprawia większych kłopotów. Ponadto są one pokryte cienką warstwą materiału luminescencyjnego odbijającego światło w ciemnościach. Posiada dosyć standardowy mechanizm kwarcowy który zasilany jest zwykłą bateryjką. Jego szkiełko jest mineralne i tylko w średnim stopniu jest ono odporne na przypadkowe uderzenia czy zarysowania. Jego wodoszczelność tez jest tylko podstawowa i wynosi WR (30M). Przetrzyma drobny kontakt z wodą np zachlapania przy myciu rąk czy pod prysznicem.

Zegarek damski Timex T2P387 idealnie sprawi się jako modny i elegancki dodatek do ubrań zarówno codziennych jak i do kreacji wieczorowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolekcja klasycznych zegarków damskich Timex na bransolecie, Zegarki Timex i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.