Zegarek Esprit ES107521003

Zegarek Esprit ES107521003

Zegarek Esprit ES107521003

Esprit Chrono Silver Blue ES107521003 to zegarek wyróżniający się nienachalną sportową stylistyką. Jego stalowa koperta ma 45 mm średnicy i umocowana jest na wytrzymałej, masywnej bransolecie. Na pierścieniu zegarka wygrawerowano i zabarwiono na niebiesko skalę minutową. Na tarczy tego modelu znajdziemy analogowy stoper którym można mierzyć czas z dokładnością do jeden sekundy maksymalnie do 30 minut. Ponadto na osobnej, mniejszej tarczy można odczytać godzinę w trybie 24 godzinnym. Podobną role spełniają indeksy godzinowe umieszczone na skraju tarczy. Ponadto między godziną 4 a 5 znajduje się prosty datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Zarówno wskazówki jak i indeksy pokryte są warstwą luminescencyjną które ułatwiają odczytanie godziny w miejscach z ograniczonym dostępem do światła. Podobnie jak we wszystkich zegarkach tego typu, mechanizm jest kwarcowy i zasilany jest tradycyjną bateryjką. Szkiełko w tym modelu Esprita jest mineralne i tylko w podstawowym stopniu jest ono odporne na przypadkowe uderzenia czy też zarysowania. Czasomierz ten posiada dosyć wysoką wodoodporność. Klasa wodoszczelności wynosi 100M (10ATM) co oznacza że z tym zegarkiem można nawet pływać, jednakże należy pamiętać by nie kręcić koronką czy wciskać guzików pod wodą.

Zegarek Esprit ES107521003 to stylowe połączenie czasomierza sportowego i klasycznego, znakomicie się sprawdzającego się w codziennym użytkowaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolekcja zegarków męskich Esprit, Zegarki Esprit i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.