Zegarek Esprit ES107632005

Zegarek Esprit ES107632005

Zegarek Esprit ES107632005

Esprit Zoe Gold ES107632005 to kunsztowny i elegancki damski zegarek o typowej, biżuteryjnej stylistyce. Koperta oraz wąska bransoletka wykonane są ze stali szlachetnej i w całości pozłacane. Tarcza kolorystycznie dobrze współgra ze złoceniem zegarka. Wewnętrzna jej część, nieco jaśniejsza, jest gładka, zaś zewnętrzna wyróżnia się promienistą, delikatnie połyskującą pod światło warstwą. Wskazówki oraz cienkie indeksy godzinowe, pomimo że również są w złotej barwie, są dobrze widoczne i nie utrudniają zbytnio odczytanie aktualnej godziny. Na godzinie trzeciej zegarka widoczny jest klasyczny datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. mechanizm zaimplementowany w ten model zegarka Esprit jest kwarcowy i zasilany jest zwykłą bateryjką. Jego wodoszczelność jest mocno ograniczona, posiada klasę WR (3 ATM). Odporny jest tylko na drobne, przypadkowe zachlapania wodą np podczas mycia rąk czy w trakcie deszczu. Czasomierz ten jest dosyć niewielkich rozmiarów. Średnica koperta wynosi 28 mm zaś jej grubość to 9 mm.

Zegarek Esprit ES107632005 to stylowy damski czasomierz biżtuteryjny, idealny dla kobiet szukających eleganckiego dodatku do ubrania wysokiej jakości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolekcja zegarków damskich Esprit, Zegarki Esprit i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.