Zegarek męski Tommy Hilfiger 1790996

Zegarek męski Tommy Hilfiger 1790996

Zegarek męski Tommy Hilfiger 1790996

Większość męskich zegarków wypuszczanych na rynek przez Tommy Hilfiger mniej lub bardziej posiadają w swojej stylistyce lekkie akcenty sportowe. Tommy Hilfiger Gabe 1790996 jednak troszkę na tym tle się wyróżnia. Jest to klasyczny w wzornictwie czasomierz z okrągłą stalową kopertą. Umocowana jest na wygodnym, brązowym pasku wykonanym ze skóry wysokiej jakości. Tarcza tego modelu zegarka jest w kolorze kremowym i na niej znajdują się 3 tarcze wskazujące aktualny miesiąc, dzień tygodnia oraz godzinę w systemie 24-godzinnym. Ciekawym dodatkiem jest tu tachymetr, pomagającym w orientacyjnym obliczeniu prędkości poruszania się. Sama kompozycja tarczy jest dosyć czytelna, srebne wskazówki oraz indeksy dobrze się wyróżniają na jej tle. Datownik wskazujący dzień miesiąca znajduje się na godzinie trzeciej. Zegarek ten wyposażony został w klasyczny mechanizm kwarcowy zasilany zwykłą bateryjką. Jego wodoszczelność nie jest zbyt wielka, tylko 50M (5ATM) więc jest odporny na kontakt wodą tylko w średnim zakresie: deszcz czy prysznic.

Zegarek Tommy Hilfiger 1790996 to bardzo elegancki czasomierz, znakomicie wykonany i wyróżniający się swoistą stylistyką.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolekcja zegarków męskich Tommy Hilfiger, Zegarki Tommy Hilfiger i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.