Zegarek Nodo N1401 Lemon Vice

Zegarek Nodo N1401 Lemon Vice

Zegarek Nodo N1401 Lemon Vice

Marka Nodo lubi co nieco poeksperymentować z wzornictwem i stylistyką swoich czasomierzy. Na początku tego roku na rynek wypuszczona została intrygująca kolekcja zegarków Nodo Lemon Vice. Na pierwszy rzut oka model o symbolu N1401 wyróżnia się przede wszystkim prostokątną, nieco spłaszczoną kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej. Umocowana została ona na mocarnym, grubym i wytrzymałym skórzanym pasku. Szerokość samej koperty, nie licząc koronki, wynosi 40mm, zaś jej grubość wynosi 11mm. Tarcza w tym modelu zegarka Nodo jest intensywnie pomarańczowa, co dobrze współgra z kolorem skórzanego paska. Indeksy oraz wskazówki tego czasomierza mogą się wydawać trochę za małe, co może nieco utrudniać wygodne odczytywanie aktualnej godziny. Zegarek posiada klasyczny mechanizm kwarcowy zasilany zwykłą bateryjką. Jego wodoszczelność wynosi 50M co pozwala mu wytrzymać kontakt z wodą przy okazji prysznica, kąpieli czy intensywnego deszczu.

Zegarek Nodo N1401 Lemon Vice to zdecydowanie propozycja dla osób których interesuje oryginalna i odważna stylistyka, a użyteczność samego czasomierza nieco schodzi na drugi plan

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolekcja zegarków męskich Nodo, Zegarki Nodo i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.