Zegarek Timex T2P543

Zegarek Timex T2P543

Zegarek Timex T2P543

Timex T2P543 pod względem wzornictwa jest jednym z ciekawszych modeli wypuszczonych na rynek przez tę markę. Charakterystyczna, stylizowana na pajęczynę tarcza zegarka niewątpliwie przykuwa oko. Brak indeksów godzinowych, z wyjątkiem wyraźnej dwunastki może nieco utrudnić odczytanie godziny. Jednakże nieco ułatwiają to wyraźne promienie w złotej kolorystyce wychodzące ze centralnej części tarczy, każdy odpowiadający za jedną godzinę. Na trzeciej, szóstej oraz dziewiątej godzinie umiejscowiono eleganckie kuliste, pozłacane motywy. Koperta w damskim zegarku Timex T2P543 w całości wykonana została ze stali szlachetnej i umocowana jest ona na eleganckim skórzanym pasku. Sama koperta ma 34 mm średnicy a jej grubość to 8 mm. W środku znajdziemy zwykły mechanizm kwarcowy zasilany bateryjką. Jego wodoszczelność niestety nie jest duża. Czasomierz ten jest odporny tylko na drobne zachlapania czy też inne przypadkowe kontakty z wodą. Szkiełko umocowane w tym modelu zegarka jest mineralne, w dostatecznym stopniu odporne na drobne, przypadkowe zarysowania.

Zegarek Timex T2P543 wyróżnia się stylistyką i powinien się przypodobać klientkom szukającym klasycznego czasomierza z odrobiną oryginalnego wzornictwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolekcja klasycznych zegarków damskich Timex na pasku, Zegarki Timex i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.